În ultimii 2 ani, peste 1500 de elevi bucureșteni s-au înscris la cursurile de televiziune și, ulterior, s-au implicat în proiectul Școala Tv. Pentru ei am realizat o emisiune, un produs jurnalistic de 30 de minute, care se difuzează, în fiecare sâmbătă și duminică, pe postul de televiziune Național 24 Plus. Școala Tv este o emisiune cu și pentru tineri, care abordează teme moderne , de actualitate și de mare interes pentru adolescenți.

Dacă te alături echipei Școala Tv și te implici în proiectele noastre poți fi, chiar tu, unul dintre prezentatorii emisiunii!

Completează formularul și răspunde la cele 5 întrebări, iar noi te vom contacta!

Formular de înscriere

Numele tău (obligatoriu)

Adresa ta de email (obligatoriu)

Telefon

Scurt interviu:

1. Ai talent la scris?

2. Îți place să fii în lumina reflectoarelor?

DANUPOATE

3. Ești dispus să te implici în proiect pe tot parcursul anului?

DANUPOATE

4. Te consideri o persoană serioasă și responsabilă?

DANUPOATE

5. Vrei să faci o carieră în jurnalism?

DANUPOATE