Redacţia Ştefan OdoblejaŞtiri
8 December 2016

Elevii, pregătiți pentru viitoarea carieră, printr-un program elvețian

Elevii, pregătiți pentru viitoarea carieră, printr-un program elvețian Stan Radu, Liceul „Ștefan Odobleja” La nivelul Liceului „Ștefan Odobleja” a fost implementat, din toamna acestui an, un program de pregătire a elevilor pentru viitoarea carieră. Proiectul se numește JOBS și urmăreşte…
Read More
Redacţia Ştefan OdoblejaŞtiri
5 December 2016

Studiera limbilor străine, încurajată la Liceul „Ștefan Odobleja”

Studiera limbilor străine, încurajată la Liceul „Ștefan Odobleja” Stan Radu Mihai, Liceul Teoretic „Ștefan Odobleja”   Liceul Teoretic „Ştefan Odobleja” a organizat, între 23 și 27 septembrie 2016 evenimentul „Nu crede ce se spune, vino şi învaţă!”. Acesta a fost…
Read More
Ştiri
9 June 2016

Echipa de volei feminim a Liceului “Ștefan Odobleja”, calificată la etapa pe municipiu

Echipa de volei feminim a Liceului "Ștefan Odobleja", calificată la etapa pe municipiu Articol de Radu Mihai Stan, Liceul Teoretic "Stefan Odobleja"   Echipa de volei feminin a Liceului Teoretic „Ştefan Odobleja" s-a calificat la etapa pe municipiu, după ce,…
Read More