Curs de formare multimedia pentru liceeni

By 1 November 2017Ştiri pe scurt

Dăm startul la înscrieri! PROEDUS lansează o nouă provocare pentru liceeni: Media TEAM-Șef de echipă în redacția ta! Proiectul jurnalistic, marca Școala Tv, își propune să formeze șefi de echipă care să poată coordona o echipă de jurnaliști la nivel de liceu. Noi te învățam cum, tu îți formezi echipa, pe care o vei coordona tot anul școlar, iar PROEDUS și Școala Tv te ajută cu promovarea. Evenimentele din liceul tău, în care sunt implicați elevii și profesorii, pot deveni breaking news, iar toată lumea va afla câte activități frumoase se desfășoară la tine în școală.
Vino și tu în echipa Școala Tv! Completează formularul de înscriere în perioada 01-13 noiembrie 2017 și fii cu ochii pe paginile noastre de facebook PROEDUS si Școala Tv Oficial, dar și pe paginile de website.

 

Formular de inscriere:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXpanbocTCCS3EjBuuMdcu3hH4fwpX0itrf4uS3hXC_g9KGg/viewform?usp=sf_link

Pentru a descarca regulamentul proiectului, click aici!

afis1